Compex Modelleri Edge,Elite,Performance

Compex Sport Elite Kas Stimülatörü

Performansı Arttıran Kas Stimülatörü; Tens Cihazları

Compex Sport Elite Kas Stimülatörü, sıkı bir eğitim ve egzersiz rejimi olan rekabetçi, yüksek performanslı sporcular için önerilir. Rekabetçi sporcuların en yüksek performans seviyesine ulaşmalarına yardımcı olmak için toplam 9 program içerir. Compex Sport Elite Kas Stimülatörü kiti, bir taşıma çantası, pil şarj cihazı, kullanıcı kılavuzu içeren CD, Easy Snap Elektrot yerleştirme kılavuzu ve 4 adet Easy Snap Elektrot kablo seti içerir. Bu kit ayrıca 8 adet 2 x 2 inçlik Easy Snap Performans Elektrotu ve 4 adet 2 x 4 inçlik Easy Snap Performans Elektrotu içerir.

Compex Edge Kas Stimülatörü

Compex Edge Kas Stimülatörü, sıkı bir eğitim ve egzersiz rejimi uygulayan sporcular için önerilir. Sporcuların en yüksek performans seviyesine ulaşmalarına yardımcı olmak için 3 program içerir. Compex Edge Kas Stimülatörü seti, bir taşıma çantası, pil şarj cihazı, kullanıcı kılavuzu içeren CD, Easy Snap Elektrot yerleştirme kılavuzu ve 4 adet Easy Snap Elektrot kablo seti içerir. Ayrıca 8,2 x 2 inç Easy Snap Elektrotlar ve 4,2 x 4 inç Easy Snap Elektrotlar da dahildir.

Compex Performans Kas Stimülatörü

Compex Performans Kas Stimülatörü, sıkı bir eğitim ve egzersiz rejimine sahip rekabetçi, yüksek performanslı sporcular için önerilir. Rekabetçi sporcuların en yüksek performans seviyesine ulaşmalarına yardımcı olmak için toplam 5 program içerir. Compex Performans Kas Stimülatörü seti, bir taşıma çantası, pil şarj cihazı, kullanıcı kılavuzu içeren CD, Easy Snap Elektrot yerleştirme kılavuzu ve 4 Easy Snap Elektrot kablo seti içerir. Ayrıca 8,2 inç x 2 inç Easy Snap Elektrotlar ve 4,2 inç x 4 inç Easy Snap Elektrotlar da dahildir.

Compex Türkiye
Compex Türkiye
Articles: 43