Compex ile Tricep Kas Uygulaması

TRICEP ELEKTROT YERLEŞTIRMESI

Triceps Pedi Yerleştirme
Compex uygulamalarında  uyarma kablosu, 2 elektrottan oluşur:
– bir pozitif elektrot: kırmızı bağlantı
– bir negatif elektrot: siyah bağlantı

Triceps kasları, yani arka kol kasları kollarımızı hem estetik hem de büyük gösteren kas grubudur. Üç adet kas bulunması sebebi ile “tri”ceps adını almıştır ve kol kaslarının büyük kısmını oluşturduğu için önemlidir.

Triceps kaslarını geliştirmek, diğer kol kası grubu olan biceps kaslarına göre daha zordur. Çünkü günlük hayatta çok çok az kullanırız. Bu sebeple nasıl çalışmamız gerektiğini beynimize kavratmamız zaman alacaktır.

Pedleri düzgün şekilde konumlandırmak için resim ve videoyu takip edin. En iyi sonucu almak için, video / fotoğraf / piktogramlarda gösterilen elektrot boyutunu koruyun: büyük ve küçük. Başka spesifik tıbbi talimatınız yoksa, daima fotoğrafların içindeki yerleştirme talimatlarını izleyin. Compex Türkiye elektrotların başka bir şekilde konumlandırılmasına ilişkin tüm sorumluluk kabul etmez.

Bireysel sonuçlar farklı olabilir. Aşağıdaki video, yoğunluğu ayarlarken 7/10 elde etmek için bir öneri verir. Seçilen tüm progresyonların kişinin etkinlik düzeyine dayanması gerektiğini lütfen unutmayın; bu, devam etmekte olan kullanımla karşılaştırıldığında ilk kullanımdan farklı olacaktır. Lütfen kullanım kılavuzunu tamamen okuduğunuzdan emin olun ve etkinlik düzeyinize bağlı ilerlemelerinizi kontrol ediniz
Compex Türkiye
Compex Türkiye
Articles: 43